![]() |
Aquasilver staat voor degelijke kwaliteit en goede service met jarenlang ervaring.
Europese productie!
Maak een vrijblijvende afspraak voor advies of technische mogelijkheden. Wij zijn ruim 6 jaar gespecialiseerd in Ozon systeem Aquascenic
Aquascenic Ozon, O2 i.p.v. chloor
maak een afspraak voor
demonstratie / uitleg of mail ons !
TOPPER AQUASCENIC en Oxilife meest verkocht model in Frankrijk en Spanje / Portugal uitsluitend verkrijgbaar bij Aquasilver met al 10 jaar ervaring van het eerste model tot de nieuwe uitgebreide modellen. Ook bij een hittegolf geen algen of water problemen. Ook toepasbaar bij RVS onderdelen/warmtewisselaars. Wij raden onze klanten alleen nog de Aquascenic of Oxilife aan.
Aquascenic Functioneert met een lage conductiviteit vanaf 500Ms en genereert OZON, OH ontsmet het water online inclusief ionisatie van Cu en Sa (koper en zilver) minimaal zout nodig. Automatische regeling van water ontsmetting en regeling van Ph is optioneel.
Ozon en waterstofperoxide is sterkste oxidatie-
Ozon is een milieu en economisch verantwoorde systeem voor onderhoud van uw zwembad. Met ozon ontstaat zuurstofrijk water, het zuurstofrijke water is weldadig en uiterst gezond voor de huid en heeft een geneeskrachtig en anti-aging werking. Bij zeer warm water en zeer zonnige gebieden in Europa is 1 maal toevoegen van Aquastab (stabilisator) aan het zwembad aan te raden. Nieuwe 2016 modellen sturen ook energie zuinige gereguleerde pomp Badu Touch Pro aan en meten zoutgehalte. Aquascenic heeft maat max. 1 kilo per 1m3 ter vergelijking zoutelectrolyse heeft 4 kilo per 1 m3 water zout nodig om te kunnen produceren.
Met ozon en O2 (Aquascenic en Oxilife) heeft u geen last meer van algengroei in het zwembad water. Het water blijft mooi helder en gezond. Geen last van vervelende bijwerkingen van chloor zoals irritatie aan de huid of chloor lucht. Het milieu wordt niet belast en bespaar honderden euro 's aan chloor tabletten, algen middel, snel chloor etc.
Gemiddeld moet een Hydrolyse cel om de 4 a 5 jaar vervangen worden. Als voorbeeld een HD1 tot 60 a 65 m3 levensduur 4 a 5 jaar.
Aquascenic is ook zeer geschikt voor zwemvijvers, zie informatie hieronder.
Het werkingsprincipe van hydrolyse oxidatie is gebaseerd op het vermogen van koper en zilver als flocculant en bacterie dodend middel. Maar ook om watermoleculen te splitsen in zuurstof, ozon en peroxide. Samen zorgt dit voor een volledige waterbehandeling op basis van oxidant-flocculatie zonder chemicaliën.
In het water met een lage geleiding wordt automatisch ter plaatse OH, Ozon, peroxide en zuurstof geproduceerd voor de desinfectie van het water. Tevens bevat het Sugar Valley Aquascenic systeem ook een koper/zilver ionisator. Zout toevoegen is niet nodig, echter kan het systeem met > 1 gram zout per liter werken om zo aanvullend nog chloor te produceren. Een zoutconcentratie is mogelijk van 0 tot 100 gram per liter.
Het Hydrolyse systeem splitst de watermoleculen (H2O) in H en O atomen waarbij vrije radicalen ontstaan. Deze vrije radicalen vormen oxidanten die krachtiger zijn dan chloor: OH- (radicale hydroxide), O (atomaire zuurstof), O3 (ozon), H2O2 (waterstofperoxide) en O2 (zuurstof).
Het voordeel van deze radicalen is dat deze binnen seconden desinfecteren en dan weer terug vallen in water. Er worden dus geen schadelijke bijproducten geproduceerd zoals bij chloor. Naast deze vrije radicalen wordt er een klein beetje natriumhypochloriet gemaakt om residu werking in de zwemvijver te garanderen.
De aanvullende koper/zilver ionisatie verhoogt de kracht van de hydrolyse enorm. De antibacteriële en algen dodende eigenschappen van koper/zilver ionisatie worden aangevuld met de hoge oxidatie kracht van het hydrolyse-systeem wat samen resulteert in een natuurlijke waterzuivering, zonder toevoeging van chemicaliën.
ANTI LEGIONELLA SYSTEEM
SAMENGEVAT:
Wifi computerverbinding alles af te lezen en te regelen incl. temp. en tijdschakelklok, (tuin) verlichting, filtering, PH, Redox met Ipad of Iphone, mobiele telefoon met internet of Internet computer, ook online schakelen, timer, ph, temp, en redox etc.
Aquascenic, Oxilife de Professionele oplossing voor uw prive zwembad
CATALOGUS SYSTEM PDF
Aquascenic VS Oxilife
Het verschil tussen de Aquascenic is dat de Oxilife dat deze geen koper en zilver ionisatie erop heeft zitten. Mensen met blond jaar adviseren we de Oxilife, koper in het water kan voor groene schijn op het haar zorgen. Verder heeft de Oxilife 1,5 gram per liter zout nodig en de Aquascenic adviseren we 1 gram per liter.